1. leht 1-st

Nitecore nüüd Eestis

Postitatud: 16 Veebr 2013, 21:46
Postitas Lauri_L
Tere Airgun foorumi kasutajad,

Kvaliteettaskulampide tootja Nitecore on nüüdsest esindatud ka Eestis!

Kuna Airgun foorumis on päris mitu teemat taskulampide kohta, siis ehk leidub kasutajaid, kes on huvitatud just Nitecore toodetest ning nendega seonduvast.

Kõik huvilised on teretulnud tutvuma Eesti Nitecore'i ametliku esindaja Fumatek OÜ kodulehega aadressil http://www.taskulambid.eu" onclick="window.open(this.href);return false;. Kellel rohkem huvi Nitecore toodete ja kirjanduse (nt kasutusjuhendid jms) kohta, see võib pöörduda e-posti teel või siin foorumis. Püüame leida vastused ka Nitecore'i tehnilist poolt sisaldavatele küsimustele ja päringutele.

Kellel tõsisemad Nitecore toodete ostusoovid, see saab tulla taskulampe ka ise katsuma ja proovima! Taskulambid.eu pakub nii Nitecore uusimaid mudeleid EC25, EA4 jne, kui ka 2013 aasta päris uusi tulijaid Nitecore P25 ja TM26. Kõik Fumatek OÜ poolt pakutavad Nitecore tooted tulevad otse tehasest ning omavad rahvusvahelist garantiid!

Lugupidamisega,

taskulambid.eu meeskond

Re: Nitecore nüüd Eestis

Postitatud: 18 Veebr 2013, 09:06
Postitas Delta
Rõõm kuulda, et taskulampide edasimüüjaid juurde tekib. :up

Kas on plaanis müüma hakata ka Jetbeami (peaks samuti Sysmaxi omanduses olema)?

Re: Nitecore nüüd Eestis

Postitatud: 18 Veebr 2013, 21:03
Postitas Lauri_L
Tere,

Jetbeam on oma olemuselt suhteliselt sarnane Nitecore'ile. Komponendid on suures osas kattuvad, laadijad on isegi samad. Nitecore pakub hetke seisuga pisut suuremat ja mitmekesisemat tootevalikut, millest peaks igaüks endale sobivama leidma - sellepärast see ka esimesena Eestis.

Kui Nitecore kenasti vastu võetakse, siis miski pole võimatu. Siiski on tegemist kvaliteetbrändidega, mille hind on keskmisest taskulambist pisut soolasem (loomulikult saab tarbija ka hea tööriista). Hetkel pakume Nitecore'i kõrval ka odavamaid n.ö säästutootjate lampe TrustFire. Kodusesse majapidamisse ja nö avariilampideks kindlasti väga head lambid. Kui vaja head ja pikaealist töölampi karmidesse tingimustesse, siis muidugi soovitaksin Nitecore'i. Ettevaatlik tuleb olla TrustFire toodete ostmisega E-Bay-st ja muudest müügiportaalidest, sest odavaid koopiaid liigub ringi palju ning garantiid tahta on palju. Meie TrustFire on originaalne ja tuleb otse tehaselindilt Eestisse, ka on vastav garantii olemas.

Kes otsib kõige-kõige lampi, siis parim hinna kvaliteedi suhe on sellel tootel: http://www.taskulambid.eu/btu-shocker.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Lihtne, robustne ja ääretult võimas riistapuu :)

Re: Nitecore nüüd Eestis

Postitatud: 11 Mär 2013, 13:49
Postitas Delta
Kodulehel on reklaam, et pakute Nitecore tootevalikut jaanipäevani tutvumishindadega. Kas soodushinnakiri on kusagil väljas ka? Kodulehelt endalt silma ei hakanud...

Re: Nitecore nüüd Eestis

Postitatud: 20 Mär 2013, 00:53
Postitas Lauri_L
Kodulehel ongi hetkel tutvumishinnad. Soodushinda saab "kaubelda" leti taga ;)

Kui kõik hästi läheb, siis enne jaani on oodata uue (Eestis veel esindamata) kvaliteetbrändi lisandumist tootevalikusse. Seejärel vaatame ka hinnakirjad üle.

Parimat

Re: Nitecore nüüd Eestis

Postitatud: 02 Okt 2014, 11:33
Postitas Lauri_L