World Field Target Championship 2019 Inglismaa

Võistlused, kokkusaamised jms
AMil
Aktivist
Postitusi: 80
Liitunud: 08 Juul 2012, 21:42

Re: World Field Target Championship 2019 Inglismaa

Postitus Postitas AMil »

Kohe kohe on MM algamas ja kõik kohad on täis(450)
Competitors: 450 (365 PCP + 85 Springer)
- 17 Juniors ( 15 PCP + 2 Springer)
- 33 Ladies (28 PCP + 5 Springer)
- 84 Veterans (70 PCP + 14 Springer)
- 316 Seniors (252 PCP + 64 Springer)
Pilt
linni
Tõsine huviline
Postitusi: 173
Liitunud: 16 Aug 2013, 23:25

Re: World Field Target Championship 2019 Inglismaa

Postitus Postitas linni »

Eile siis alustasime. Üldiselt on orgunn tasemel, ainult testrada võiks pikem olla, kogu vahetus ei mahu korraga laskma ja tuleb oodata, kuni mõni testimise lõpetab. Suur osa laseb paraku enamuse testiajast.

Rajad on tehniliselt kerged, aga metsa all ja kohati on väga pime. Eriti mustal rajal, kus väravad 10 ja 11 olid nagu karu pesses ja paningi kõik mööda. Pärast selgus, et mõõteviga oli 3 meetrit. Rajad värvilised, must, valge ja kollane, vastavalt sellele ka märkide värvused. Must olevat kõige raskem.

Tingimused olid eile head, aga sellest hoolimata lasi ainult 11 vedrukat üle 40 punkti. Kokku 86 vedrumeest rajal.
Tulemused siin:
https://wftc2019.com/Results/Piston%20T ... We7IlAeY-Y

Meil olid Andresel probleemid. Püss loopis üles ja alla, tulemus 29. Ta oli meie ainuke lootus, terve aasta selle võistluse nimel trenni tampinud. Aga vedrusport paraku on juba selline.

Täna sajab kohati vihm, hommikune start lükati juba poole tunni võrra edasi. Pealelõunal on lausvihma oodata. Seega homsed tulemused saavad huvitavad olema. Vaevalt et keegi lõunamaa meestest taipab püssi õhtul lahti võtta ja ära kuivatada.

Muidugi on natuke naljakas see, et tulemused ilmuvad võistluste feisbuki lehel, mitte ametlikul veebilehel.
linni
Tõsine huviline
Postitusi: 173
Liitunud: 16 Aug 2013, 23:25

Re: World Field Target Championship 2019 Inglismaa

Postitus Postitas linni »

Täna oli igasugust. Tuult, tuult ja jälle tuult.
Just tuli teade. Me pidime homme laskma pealelõunal. Nüüd, kl 9 õhtul, teatasid korraldajad läbi feisbuki (NB! mitte läbi ametliku veebilehe), et gruppe on muudetud ja me laseme hoopis hommikul.

Dziisus kraist! Nagu oleks kuskil manjaana - maal.
Siiani püsinud hinnang korralduse taseme kohta kukkus kolinal ämbrisse.
Sisuliselt röövitud päev inimeselt, kel ei ole feisbuki.
linni
Tõsine huviline
Postitusi: 173
Liitunud: 16 Aug 2013, 23:25

Re: World Field Target Championship 2019 Inglismaa

Postitus Postitas linni »

Selleks korraks läbi.
Tulemusi veel ilmselt ei ole, aga meist keegi midagi vapustavat korda ei saatnud. Välja arvatud naised vast. Ja välja arvatud Eva Maria, vedru juniuor, kes ilmselt sai hõbemedali.

Tulks nüüd kogu asja juurde tagasi.
Nagu mainitud, siis rajakorraldus epoolest oli asi vinks vonks. Igas vahetuses umbes 2 - 6 vilet (tehnilised probleemid), mis tähendas tuli seis ja ooteaega vea kõrvaldamiseni. Vead kõrvaldati oeratiivselt.
Nagu ka mainitd, siis IT ja info haldamine oli alla igasuguse arvestuse.

Rajad.
Tagantjärele vaadates oli tegu esmapilgul tehniliselt lihtsate ( väravas akrobaatikat tegema ei pidanud, kõik märgid otse ees) radadega, aga seda vaid esmapilgul.
Maastik oli voolav, künkad, orud, natuke siledat.
Floora. Siin hõredam lehtpuumets, seal padutihe kuusik, siin jälle hõredam männipuusalu, seal päris hõre lagendik. Sega padrikut ja võsa. Paabel täielik.
Tuul. Olen enne kijutanud, et tuuleolud on võistlustel olnud rasked. Inglismaaga võrreldavat ei ole ma seni kohanud. Näiteks: trassi esimene ots. Väravad 20 - 25 ja 1 - 5 on piltlikult teine teisel pool teed, seljad vastamisi. Rajal 22 puhub vasaktuul ja rajal 2 puhub vasaktuul. Kuidas on see võimalik? Ning kogu muu tuul: puude latvades on torm, oksi sajab, alla aga - keegi peale kohalike eisaa aru. Ja tuult ei ole mitte millegi järgi jälgida. Kui tavaliselt ootda võistlustel, millal tuuleiil mööda äheb, et siis rahus lask sooritada, siis mina täna ootasin mingitki tuntavat küljetuult, kuna see oli ainus võimalus märgile pihta saada. Keerutas vahepeal mis jube ja kui paistis, et tuulevaikus, siis vis kuuli ikka mitu senti ära. Kohalikud jagasid matsu ja minu jaoks on müstika, kuidas Privett eile vedrukaga 48 punkti lasi.

Seekord sedapidi. Üritame järgmisel aastal Belgia EM-il tublimad olla. MM on Lõuna Aafrikas, aga sinna ei minul küll plaanis minna. Kuum. Kauge. Kallis. Ohtlik.
Kasutaja avatar
Delta
Administraator
Postitusi: 1551
Liitunud: 11 Okt 2010, 10:15
Asukoht: Päälinn
Kontakt:

Re: World Field Target Championship 2019 Inglismaa

Postitus Postitas Delta »

Tänud kommentaaride eest, hea lugemine. :up

Eks jääb siis ametlikke tulemusi ootama... Muidu mul üks kolleeg käib igal aastal LAV-s puhkamas, seni pole eluolu üle kurtnud :twisted:
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
linni
Tõsine huviline
Postitusi: 173
Liitunud: 16 Aug 2013, 23:25

Re: World Field Target Championship 2019 Inglismaa

Postitus Postitas linni »

Meil on siin üks naiste maailmameister, Lauren Parsons LAV-ist, kes on rääkinud, et tal on kodus 53 tulirelva. Mitte ainult hobi pärast. Ja see, et üks neeger kihutab keset tänavat teisele neegrile kuuli pähe, ei pidavat ka erandlik olema. Kui juba kohalik on ohutuses kahtleval seisukohal, siis mis meie sellest teame.
Vasta