Eesti FT võistlused 2019 (ENFTA)

Võistlused, kokkusaamised jms
Vasta
AMil
Aktivist
Postitusi: 80
Liitunud: 08 Juul 2012, 21:42

Eesti FT võistlused 2019 (ENFTA)

Postitus Postitas AMil »

Järgmisest nädalast hakkab kodumaine meistrivõistluste sari pihta. Lisandunud on kaks klubi TTK(Tactical Target.177 klubi) ja SFTK(Saku FT klubi).
http://registreeri.airguns.ee/calendar/ ... r_2019.pdf
Oodatud on kõik õhupüssist laskmise harrastajad.
PrinceAndrew
Aktivist
Postitusi: 51
Liitunud: 03 Apr 2012, 19:39

Re: Eesti FT võistlused 2019 (ENFTA)

Postitus Postitas PrinceAndrew »

Teemaalgataja võiks please-please Tactical Targeti üritust komenteerida.Loomulikult võib ka organisaator asja komenteerida aga kas ta siin huviline/kasutaja on ma ei tea.
Kasutaja avatar
Ints
Guru
Postitusi: 234
Liitunud: 01 Aug 2011, 15:17

Re: Eesti FT võistlused 2019 (ENFTA)

Postitus Postitas Ints »

Ütleme nii, et sain aru miks nimi Tactical Target on. Segu natuke kõigest FT, HFT, SFT. Üritus oli tore kui see osa va, et mul andis optika parallaksi süsteem saba peale esimest väravat (optika juba teel päälinna remonti),lasin siis võistluse oma paarilise püssiga. TT on olemuselt korraldatud nii, et kui kodus on mingi õhukas ja selle peal mingi optika siis võid proovida võistelda, oma püssi ballistika peab muidugi selge olema ja abiks on kui on mingi mil-doti laadnde rist. Kaugust võid mõõta kaugusmõõtjaga või laseriga või paned silma järgi. Seega miskit 50x pole vaja. PCP on muidugi parem, sest vedrukas väga tuge ei soosi. Miski kergelt enda järgi optimeeritud klassikaline kaba sobib kõikse paremini. Taktikaline on just seepärast, et peab mõtlema milliseid märke lased ja mis asendist. Pärast loetakse punktid kokku ja selgub võitja läbi märgi ja asendi koefitsendi. Väravas kolm märgi kmpl erineva suuruses lusikatega ja kolmel kaugusel, ise valid millisel kaugusel milliseid suurusi lased.
Peamine, et naabrist parem- see vaene mehike peab sööma hallitanud juustu, sõitma katuseta autoga, jooma vana veini ja elama ülemöödunud sajandil ehitatud majas.
Tiit_T
Värske huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:56

Re: Eesti FT võistlused 2019 (ENFTA)

Postitus Postitas Tiit_T »

Kõigepealt tänud Intsule, kes esmakordsel Tacticali võistlusel osalemisega, asjast tabava ja täpse kokkuvõtte tegi! Tegemist on tõesti sellise laskespordi alaga, kus osalemiseks on vaja õhkrelva ja laskmispisikut. Sellise suuna oleme töötanud välja paari viimase aastaga. Eesmärgiks ikka laskespordi populariseerimine ja kvaliteetne vaba aja veetmine. Täpsemad reeglid, pildid võistlustest ning meie relvadest on kodulehel - https://tactical-target.ee/
Vasta