Privaat sõnumite ja postituste saatmine

Korralduslikud teadaanded ja tagasiside foorumi paremaks muutmiseks
Vasta
Oliver
Värske huviline
Postitusi: 30
Liitunud: 05 Apr 2011, 22:35

Privaat sõnumite ja postituste saatmine

Postitus Postitas Oliver »

Sain ebameeldiva kogemuse osaliseks. Tahtsin postitada vastust ühele foorumis olevale teemale. Kirjutasin jutu ära. Panin "Sisesta". Edasist teksti ei lugenud. Läksin kohe seda sama teemat uuesti vaatama, kas minu postitus on üleval. Ei olnudki. Kirjutasin sama teksti uuesti. Jälle vajutasin "Sisesta". Seekord lugesin edasise teksti läbi. Seal seisis, et postitust ei avalikustata enne moderaatori nõusolekut. Selline kord mulle küll ei meeldi. Tahtsin saata privaatsõnumit, kuid seal seisis, et mul sellele võimalusele ligipääs puudub. Olen liiga värskelt liitunud (Huvitav palju neid enne mind on olnud) ja mul on liiga vähe aktiivsust. Selline foorumi kord meenutab juba vanaisa juttu seitsmekümnendate aastate külma sõja aegsest NSVL' ist.

Muidu foorum tõsiselt huvitav. On palju vaeva nähtud. Kahju ainult, et registreerunuid nii vähe.


Oliver Vanamets.
Kasutaja avatar
Delta
Administraator
Postitusi: 1552
Liitunud: 11 Okt 2010, 10:15
Asukoht: Päälinn
Kontakt:

Re: Privaat sõnumite ja postituste saatmine

Postitus Postitas Delta »

Tegu polnud teadliku piiranguga, vaid foorumi paigaldamisel sissejäänud vaikeseadega. Nüüd peaks asi töötama. Kui on veel minegid tõrkeid, siis anna palun teada. ;)
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
Vasta