Weihrauch summuti

Üldine jutt õhkrelvadest ja seonduvast
Vasta
Oliver
Värske huviline

Weihrauch summuti

Postitus Postitas Oliver »

Kuna koduhoovis laskmine hakkas naabreid häirima, siis tekkis vajadus summuti järele. (Naabreid ei häiri niivõrd pauk, kuivõrd teadmine, et naaberhoovis lastakse. Pole pauku, pole ka laskmist :D ) Sai soetatud Weihrauch summuti. Laskmise käigus selgus, et summuti polegi nii effektiivne. (Seda olin ka juba teistelt FT laskjatelt kuulnud Weihrauchi summuti kohta. Hogan pidi parem olema) Otsustasin summuti ümber teha. Summuti lahti kruvimiseks vaja 7mm kuuskant võtit.
Siin originaalne sisu:
Pilt

Kuna summuti mõeldud nii 4.5mm, 5.0mm kui ka 5.5mm kaliibriga relvadele, ei summutanud see 4.5mm kaliibriga kuuli hästi ära.
Summuti sees olevatel seibidel 7mm augud.
Siin minu versioon:
Pilt

Summutis olevad koonused on 6mm auguga (Vist 6.1mm kogemata) Asi sai kohe tunduvalt parem.

Suured tänud treialile, kes sellise freesi valmis meisterdas!
Kasutaja avatar
Delta
Administraator
Kontakt:

Re: Weihrauch summuti

Postitus Postitas Delta »

Päris hea :up Kas seda ohtu pole, et koonused üksteise suhtes nihkuvad ja kuul kitsamat osa riivama hakkab? Või on nad nii tihkelt koos, et see on välistatud?

Mdx, kui uus variant ikkagi liiga valjuks jääb, siis statsionaarse laskekoha puhul võid lisameetmena seda varianti proovida: http://www.pyramydair.com/blog/2009/03/ ... ndoor.html" onclick="window.open(this.href);return false; Efektiivuse osas garantiid ei anna... ;)
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
vre
Aktivist

Postitus Postitas vre »

Tere.Kunagi nikerdasin ühele Discoveryle ise summuti.Tegin selle kahe kambrilise ja seibi auguga 5mm.Töötas väga hästi.Nüid oma typhoonile mõtlesin kah selle eespool kirjeldatud summuti osta kuid selle sisemist poolt nähes ? ei teagi.Mul vist arvutis üks pilt kah sellest ise nikerdatust,aga pilt liiga suur.. Kui keegi õpetab pildi mahtu vähendama siis võin ülesse riputada .Terv v
Kasutaja avatar
Delta
Administraator
Kontakt:

vre kirjutas:Tere.Kunagi nikerdasin ühele Discoveryle ise summuti.Tegin selle kahe kambrilise ja seibi auguga 5mm.Töötas väga hästi.Nüid oma typhoonile mõtlesin kah selle eespool kirjeldatud summuti osta kuid selle sisemist poolt nähes ? ei teagi.Mul vist arvutis üks pilt kah sellest ise nikerdatust,aga pilt liiga suur.. Kui keegi õpetab pildi mahtu vähendama siis võin ülesse riputada .Terv v
Proovi nt lehele http://imageshack.us/" onclick="window.open(this.href);return false; laadiada, registreerimine ja e-maili sisestamine ei ole vajalik, töötab ka ilma.
vre
Aktivist

Postitus Postitas vre »

Oliver
Värske huviline

Delta kirjutas:Päris hea :up Kas seda ohtu pole, et koonused üksteise suhtes nihkuvad ja kuul kitsamat osa riivama hakkab? Või on nad nii tihkelt koos, et see on välistatud?
Koonuste nihkumine võimatu. Kõige kitsama koha siseläbimõõt on 6.1mm, kuna treial arvas, et freesi kukaldamise ja teritamise käigus hakkab koonuse augu läbimõõt vähenema. Olen kuulnud, et ilma mantelrauata Typhoonidele on ise tehtud summuti ja seal seibide augu läbimõõt on 5.5mm. Ise nii peenikese auguga seibi teha ei julgenud.
Nüid oma typhoonile mõtlesin kah selle eespool kirjeldatud summuti osta kuid selle sisemist poolt nähes ?
Minu puhul oli ka summuti välimus oluline. Summuti võid igal juhul osta ja minu käest saad koonused. Algul võid ka kahe koonusega proovida. Selle summuti sisu ja nende koonuste puhul on tegemist nagu legoga. Võtad lahti, paned kokku, katsetad ja sealjuures midagi lõhkumata.
Kasutaja avatar
Delta
Administraator
Kontakt:

Oliver, kas summuti sisu asendamine tabamispunkti ka muutis?
Parem kui originaal. ;) Mis puud kasutasid ja kaua selle nikerdamine aega võttis?
Oliver
Värske huviline

Tabamispunkti pole saand veel aega proovida. Ilmad ka väljas väga tuulised. Isa proovis varest, see tuli küll kohe alla. (Plekist :lol: )
vre
Aktivist

Postitus Postitas vre »

Tsau.Kaba tegin kasest.Aega võttis nii üks päev,kui õieti mäletan.See summuti oli muidugi välimuselt kehva,aga oma ülesande täitis ära ;) Selle disco orginaal kaba oli ikka päris õudus samuti ka päästik,mis oli lihtsalt üks plastiku kärakas ja isegi vana vene iz õhupüssi omast hullem.Disco läks hiljem müüki.Oli vist nii 3800 eeki.Plussiks oli kaasas olev pump.
Oma laadimise lugu siiani lahtine.Pole seda dini kusagilt saada ja treida on kah päris keeruline.
Vasta