Päästik

Üldine jutt õhkrelvadest ja seonduvast
Vasta
krk
Värske huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 26 Aug 2017, 12:26

Päästik

Postitus Postitas krk »

Tere.

Olen suht värske vedruka(HW30S) omanik ja kuna sellel on reguleeritav päästik, siis tekkis ka küsimus- kas päästik peab olema võimalikult kerge või on siin olemas mõistlikkuse piir? Hetkel ei ole veel midagi kruvinud, päästik tehase seadistuses ja tundub päris hea, vene MP-512nega(tuunimata) võrreldes on ikka päris suur vahe.
Kasutaja avatar
Delta
Administraator
Postitusi: 1529
Liitunud: 11 Okt 2010, 10:15
Asukoht: Päälinn
Kontakt:

Re: Päästik

Postitus Postitas Delta »

See on täiesti maitse asi, kuidas kellelegi meeldib. Nt HW40 päästikut ma ei puutunud, samas HW97K oma keerasin kergemaks.

Üldjuhul võistlemiseks/ märklehtede augustamiseks on kerge päästik hea. Niisama laskmiseks on vähe raskem seade aga mugavam ja ohutum. Pole ju vaja, et iga väiksemgi müks või sääse aevastus lasu kohe teele saadab.

Endal kogemus olemas, kus HW97k-d ühele kodanikule tutvustasin. Laadis teine siis püssi ära ja hakkas palge panema, kui lask juba käis. Pärast kommenteeris, et tema seda nüüd küll ei vajutanud. :mrgreen:
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
linni
Tõsine huviline
Postitusi: 173
Liitunud: 16 Aug 2013, 23:25

Re: Päästik

Postitus Postitas linni »

Kergem päästik väldib äratõmbamisi ning võimaldab seega täpsemini lasta.
Lahtiminemine on muidugi tõsine asi. Air Armsid kipuvad ilma soojenedes ise lahti minema, kui päästik võimalikult kergeks tehtud. Minul pole oma HW- ga seda teha veel õnnestunud, kuigi kasutan tuunitud võistluspäästikut (tavapäästiku tõmbetugevus ca 500 - 600 grammi, võistluspäästikul 90 grammi).
krk
Värske huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 26 Aug 2017, 12:26

Re: Päästik

Postitus Postitas krk »

Tänan vastuste eest, eks katsetan seadistamise ära ja proovin keerata võimalikult kerge, kuid samas turvalise seade. Hetkel on põhiteema 10m märklehe augustamine.
Vasta