1. leht 1-st

Nitecore SENS

Postitatud: 05 Juul 2012, 09:43
Postitas Delta
09.07.2012 peaks ametlikult välja kuulutatama Nitecore SENS seeria lambid. Tilkunud info põhjal tuleb kolm versiooni: AA, CR123 ja ???, kolmandat ei mäleta, kuna info kustutati ruttu :evil: Suuruse poolest on need mõeldud kasutamiseks võtmehoidja küljes.

Mis aga lambi huvitavaks teeb on avaldatud reklaampilt:

Pilt

Ehk lamp reguleerib oma võimsust vastavalt asendile. Mismoodi kasutajaliides täpselt töötab: kas automaatselt töötamise ajal või sõltub see lambi asendist siselülitamise hetkel, praegu veel ei tea. Samuti pole selge tööpõhimõte, kas kasutatakse asendiandurit või siis sensorit, mis mõõdab (tagasi)peegelduva valguse hulka.

Re: Nitecore SENS

Postitatud: 05 Juul 2012, 09:49
Postitas Delta
Hehe... Google on mõnikord abiks ka. Kuigi avalikud viited kustutati, siis puhverdatud lehelt sain pildi :twisted: Kolmandaks formaadiks on CR2.

Pilt

CPF foorumi puhvrist veel niipalju:
Brightness is controlled by the angle of which you hold the light. This can either be automatic or you can set the light's 3 brightness levels based on how you hold the light when turning it on.
Ehk siis saab seada nii automaatsele korrigeerimisele kui ka sisselülitamise asendi järgi. Pole paha :up

Re: Nitecore SENS

Postitatud: 09 Juul 2012, 09:59
Postitas Delta

Re: Nitecore SENS

Postitatud: 10 Juul 2012, 14:38
Postitas Delta
Brittidel hinnaks 31 naela, sakslastel 35 eurot. Pole paha... Küll tasub pisut oodata esimeste kasutajate tagasisidet, kuna viimastel Nitecore mudelitel on väljatuleku hetkel esinenud kohati kvaliteediprobleeme ning kindlam on oodata kuniks tehas on need järgmistes partiides parandanud.

Veel üks ülevaade sõnas ja pildis:

http://www.candlepowerforums.com/vb/sho ... php?340906